Czy uczucie głodu i ucisk na sercu oznaczają chorobę?

Witam, od jakiegos czasu czuje głod mimo ze jestem najedzona ostanio biegałąm normalnie jem potrafie zjesc obiad i byc zaraz głodna w dodatku dzis cały dzien czułam uscisk na sercu nie mogłam sie na niczym skupic czy to jakies problemy z sercem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, może to problemy z tarczycą lub żołądkiem. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam