Czy uczucie klucia na całym ciele mogą być spowodowane przez bakterie?

Witam jakiś czas temu wykryto u mnie bakterie pseudomonas stutzeri o wzroście bardzo obfitym ( mała rana cięta stopy) , niestety z powodu drętwień kończyn i skurczów zdecydowano się odstawić gentamycyne i cipronex po trzeciej dawce, w tym momencie mija trzy tygodnie a ja czuję napiecie i kłucia ból mięśni zwłaszcza nóg ., jednakże pjawiaja się tez w całym ciele ( ręce , klatka piersiowa) . czy może to być spowodowane bakterią pseudomonas stutzeri i jak mogę to sprawdzić ? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego