Czy uderzenie może powodować nawrót bólu naczyniowego?

Witam, od lata mam lewostronne bóle głowy, neurolog stwierdził ból naczyniowy i przepisał divascan, który mi pomógł. Ostatnio wstając uderzyłam się o metalowe drzwi szafy w czubek głowy. Ból powrócił, raz lewostronny, raz jakbym miała obręcz, do tego nudności i brak koncentracji. Dodam, że jestem trochę zmęczona i mam pierwszy okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Czy uderzenie może powodować nawrót bólu naczyniowego? Mogę wziąć znów divascan na ból? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś powiedzieć i ew zalecić konsultacje neurologiczne