Czy uprawianie stosunku w czasie dni bezpłodnych jest bezpieczne?

mam regularny okres (29 dni), zastanawiam się czy uprawianie stosunku w czasie dni bezpłodnych jest bezpieczne? dodam że nie mam problemów hormonalnych i nigdy nie stosowałam innej antykoncepcji niż prezerwatywy... rozumiem że plemniki mogą zyć długo w ciele kobiety ale chodzi mi o to czy stosunek przerywany w dni niepłodne daje dużą możliwość ciązy? znam wskaźnik pearla proszę o życiową odpowiedź

Piotr Pilarski

Nigdy nie wiadomo jaki długi będzie aktualnie cykl dlatego ta metoda jest niepewna.

Pozdrawiam.