Czy usg w ciąży może się mylić do do dnia porodu?

czy usg w ciazy moze sie mylic co do dnia porodu i tego ktory to tydzien i dzien ciazy??? jesli tak to o ile i czy moze nie pomylic sie ani dnia?? co oznacza 32w0d???

To oznacza że jest Pani w 32 tygodniu ciąży. Badanie USG ocenia wiek ciążowy zawsze z pewną granicą błędu we wszystkich pomiarach. Nie można na podstawie tego badania przewidzieć dokładnie dnia porodu.