Czy w 8 tygodniu ciąży jest widoczne serce?

Witam zrobiłam bthcg wynosiło 25 689 powtórzyłam za 2 dni 21546 lekarz nie widzi serca prawie 8 tydzień czy to już przesadzone ze to koniec ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Na tym etapie powinna być już akcja serca, bhcg spada, także rokowanie jest raczej niepomyślne.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtórzyć oznaczenie beta hcg i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa