Czy w moim cyklu występują dni płodne?

Witam,3 miesiące temu bylam u ginekologa.Mowil ze moje jajeczko za nie dlugo peknie czyli ze słów wynika że jestem plodna.Lecz wtedy do zapłodnienia nie doszło.Teraz powinnam mieć dni płodne,obserwuje swoje ciało i na to wychodzi ze nie mam dni plodnych.Nawet testy owulacyjne sa negatywne. Martwię się...Czuję tylko jak kuje mnie w lewym jajniku i czasami po bolewaja piersi.Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

prosżę konieczni eudac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięc.