Czy w moim przypadku mogę rodzić naturalnie?

Witam, dostałam dwie sprzeczne opinie lekarskie odnośnie porodu SN. W przeszłości przeszłam uraz kręgosłupa (skręcenie odcinka lędźwiowego a jako dziecko złamanie kości ogonowej). Jestem na początku 8 miesiąca ciąży i w tej chwili nie mam żadnych dolegliwości, czasami troszkę pobolewa mnie kość ogonowa ale tylko gdy długo siedzę. Jeden ortopeda zalecił CC bo uważa że jest ryzyko że kość ogonowa uszkodzi główkę dziecka podczas SN, a drugi nie widział przeciwskazania do SN. Nie chcę zaszkodzić dziecku ale wolałabym rodzić SN. Co robić? Obie opinie wydane na podstawie MR sprzed dwóch lat.

Witaminy w ciąży

trzeba zobaczyć skany z rezonansu. tylko duże przemieszczenia kości ogonowej mogą przeszkadzać w porodzie