Czy w ten sposób siostra mogła zajść w ciąże?

Dzień dobry, Mam takie nietypowe pytanie. Pewnej nocy masturbowałem się w łazience. Trochę skapnęło mi na rękę więc wziąłem papier toaletowy i ją wytarłem, po czym wziąłem kilka listków więcej żeby wytrzeć swojego penisa. Po dosłownie sekundzie gdy wyszedłem z łazienki do łazienki weszła moja siostra w celu oddania moczu, i użyła papieru toaletowego z tej samej rolki. Moje pytanie brzmi następujaco: czy jest możliwość, aby moja siostra zaszła w ten sposób w ciążę, gdyby z mojej ręki przeszła jakaś ilość spermy na czystą rolkę papierową, przez co moja siostra podcierając się po oddaniu moczu przeniosła moje plemniki z tego papieru toaletowego na jej waginę? Czy jest tutaj ryzyko i jak bardzo powinienem się przejmować? Siostra weszła do łazienki dosłownie od razu, użyła papieru toaletowego może po 10 sekundach, a mi do wyjścia z łazienki od wytarcia się zabrało może 10 do max 30 sekund. Proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT około miesiąca temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

ryzyko zajścia w ciążę w opisany przez Pana sposób jest znikome, wręcz bliskie zera. Plemniki po zetknięciu z powietrzem szybko obumierają. Użycie tego samego papieru toaletowego nie doprowadzi więc do zapłodnienia. Nie musi więc Pan obawiać o to, że siostra zaszłaby przypadkiem w ciążę.

Podobne pytania pojawiały się już w naszym serwisie. Można je znaleźć pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/sperma-na-papierze-toaletowym-a-ryzyko-ciazy-u-48-latki,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/przeniesienie-nasiena-na-papierze-toaletowym-a-ciaza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/lek-zaplodnienia-po-masturbacji.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.