Czy w tym przypadku mam stosować ten lek?

Witam, otrzymałem ostatnio receptę od psychiatry na citabax, powód to słaba kontrola silnych emocji a szczególnie gniewu objawy zbliżone do IED i towarzyszace temu czeste uczucie stresu/napięcia. Obawia mnie fakt jak zadziala na mnie antydepresant skoro jestem szczęśliwym i energicznym czlowiekiem, wiec czy w ogóle w takim przypadku powieniem go brac?

Witam! Śmiało niech Pan przyjmuje ten lek - ma on nie tylko działanie p/depresyjne, ale także przeciwlękowe, stabilizuje napęd, podwyższa próg drażliwości, łagodzi niektóre typy bólu itp. Z pewnością nie wprowadzi zdrowego człowieka w stan euforii. Podnosi jedynie nastrój obniżony. Powodzenia W. Łuczkowski.