Czy w tym wieku istnieje możliwość wspomagania erekcji?

Mam 85 lat , czy w tym wieku istnieje możliwość wspomagania erekcji , uszczerbków zdrowotnych. Jakie ewentualnie leki . Reklamowany w prasie lokalnej lek Drivalan ?
MĘŻCZYZNA, 86 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry.
Wiek nie jest najważniejszym wyznacznikiem seksualności, decyduje stan zdrowia fizycznego i emocjonalny. Potrzebne jest przeanalizować wydolności organizmu, ewentualnie występujące schorzenia oraz, co bardzo ważne, jakie są pobierane lekarstwa regularnie oraz doraźnie.
Podsumowując, najlepiej na ten temat porozmawiać ze swoim lekarzem domowym, a jesli znający Pana lekarz/lekarka domowa wypowie się pozytywnie, to wtedy można rozważyć wizytę u lekarza seksuologa.
Oczywiście przez wizytą u seksuologa warto zasięgnąć opinii Partnerki w aspekcie Jej możliwości i nastawienia do erotycznej bliskiej relacji.
W pobliskich Katowicach jest Poradnia Julia oraz Gab. dr A. Sipińskiego.
Stanowczo odradzam zażywania Drivalanu lub innego preparatu na własną rękę, można zrobić sobie krzywdę.
Proszę nie wierzyć reklamom, tylko przedstawić problem lekarzowi specjaliście.
Mam kilku Panów jako pacjentów w podobnym do Pana wieku, ale niestety dość schorowanych, co powoduje, że efekty leczenia są zauważalne, choć nierewelacyjne.
Warto dodać jednak, że o jednym Panu w wieku 83 lat konsultujący internista-kardiolog napisał: "wiek biologiczny jest przynajmniej o 20 lat mniejszy od wieku metrykalnego." Efekty leczenia były dobre, ku zadowoleniu życzliwej dla intymności Partnerki...
Pozdrawiam Pan i proszę spokojnie przemysleć zagadnienie.
I nic nie używać z preparatów na własną rękę, bardzo proszę!
Pozdrawiam jeszcze Noworocznie.
JW, Poznań. blog seksuologia.com 2/18

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty