Czy w tym wieku istnieje możliwość wspomagania erekcji?

Mam 85 lat , czy w tym wieku istnieje możliwość wspomagania erekcji , uszczerbków zdrowotnych. Jakie ewentualnie leki . Reklamowany w prasie lokalnej lek Drivalan ?

Dzień dobry.
Wiek nie jest najważniejszym wyznacznikiem seksualności, decyduje stan zdrowia fizycznego i emocjonalny. Potrzebne jest przeanalizować wydolności organizmu, ewentualnie występujące schorzenia oraz, co bardzo ważne, jakie są pobierane lekarstwa regularnie oraz doraźnie.
Podsumowując, najlepiej na ten temat porozmawiać ze swoim lekarzem domowym, a jesli znający Pana lekarz/lekarka domowa wypowie się pozytywnie, to wtedy można rozważyć wizytę u lekarza seksuologa.
Oczywiście przez wizytą u seksuologa warto zasięgnąć opinii Partnerki w aspekcie Jej możliwości i nastawienia do erotycznej bliskiej relacji.
W pobliskich Katowicach jest Poradnia Julia oraz Gab. dr A. Sipińskiego.
Stanowczo odradzam zażywania Drivalanu lub innego preparatu na własną rękę, można zrobić sobie krzywdę.
Proszę nie wierzyć reklamom, tylko przedstawić problem lekarzowi specjaliście.
Mam kilku Panów jako pacjentów w podobnym do Pana wieku, ale niestety dość schorowanych, co powoduje, że efekty leczenia są zauważalne, choć nierewelacyjne.
Warto dodać jednak, że o jednym Panu w wieku 83 lat konsultujący internista-kardiolog napisał: "wiek biologiczny jest przynajmniej o 20 lat mniejszy od wieku metrykalnego." Efekty leczenia były dobre, ku zadowoleniu życzliwej dla intymności Partnerki...
Pozdrawiam Pan i proszę spokojnie przemysleć zagadnienie.
I nic nie używać z preparatów na własną rękę, bardzo proszę!
Pozdrawiam jeszcze Noworocznie.
JW, Poznań. blog seksuologia.com 2/18