Czy w USG szyi zawarta jest tarczyca?

Witam mialem nie leczona przez rok niedoczynnosc tarczycy od wykrycia tsh ponad 7,2, 3 miesiace temu ponowile mbadanie i wyszlo 6,8 biore euthyrox nie dawno zrobilem tsh ft3 ft4 anty tpo wszystko ok czy jest sens robic usg czy badanie krwi jest wystarczajace? czy w badaniu usg szyj jest tez zawarta tarczyca? czy RM obejmuje tez szczeke i staw rzuchwowy i kosci za uchem ? poniewaz mam kilka dolegliwosci zwiazanych z tymi obszarami i zastanawiam sie jakie badaina zrobic czy RM glowy wystarczy

- raczej wskazane byłoby jeszcze celem pogłębienia diagnostyki wykonanie USG tarczycy
czy w badaniu usg szyj jest tez zawarta tarczyca?
- nie
czy RM obejmuje tez szczeke i staw rzuchwowy i kosci za uchem ?
- w przypadku RM głowy i twarzoczaszki tak