Czy w zwykłym szpitalu można przeprowadzić testy na narkotyki w moczu i krwi?

Czy w zwykłym szpitalu (tu akurat Wojewódzkim w Białej Podlaskiej, ale pytanie dotyczy ogółu) można przeprowadzić testy na narkotyki w moczu i krwi? I jeśli tak, to za ile i ile czeka się na wyniki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli w danym szpitalu jest punkt pobrań badań laboratoryjnych to istnieje możliwość przeprowadzenia testów. O cennik oraz czas oczekiwania na wyniki proszę zapytać w konkretnej placówce.