Czy waga dziecka 2100 g w 35 tygodniu ciąży jest nieprawidłowa?

Witam 5 grudnia skonczy mi.sie 35 tudzien ciazy. Zostalam skierowana na oddzial patologii ciazy z podejrzeniem hipotrofii. Waga dziecka wskazuje na 2100g. Czy to rzeczywiscie jest bardzo duze odchylenie???dwa tyg temu dziecko wazyko ,1735g. To moja druga ciaza. Pierwsza trwala 41 tyg corka urodzila.sie z.waga 2900. Dodam ze siostry rozwniez maja dzieci ktore rodzily w granicach 2600/3000. Ja sama nie jestem duzej postury 157 cm wzrostu maz 170 moja mama urodzila nas 7 rowniez w, granicach 3kg. Czy naprawde mam.se martwic???pobut w szpitalu I nerwy spedzaja mi sen z poeiek.

Proszę się niepotrzebnie nie denerwować, każdy płód rozwija się w swoim tempie. Płód donoszony powinien ważyć ok. 2500g. Pomiary masy ciała płodu w USG nie są dokładne.