Czy warto wykonać ponowną operację zatok?

Witam. W listopadzie 2018 roku miałam wykonywane: fenestracje środkowa obu zatok szczękowych, otwarcie sitowia, operacje przegrody nosowej oraz podsluzowkowa plastykę malzowin nosowych dolnych. 28 maja 2019 miałam robiona tomografie zatok. Opis badania: stan po operacji zatok okolonosowych. Obecnie stwierdzam masywne polipowate zgrubienia śluzówki zatok szczękowych o gr warstwy 15mm w zachylku zebodolowym zatoki szczękowej prawej, 24mm w zatoce szczękowej lewej- obraz wskazuje cechy progresji zmian zapalnych w porównaniu do obrazów badania poprzedniego. Tak jak poprzednio stwierdza się masywne zgrubienia miekkotkankowe w sitowiu i w zatokach szczękowych. Niewielkie ok 4mm zgrubienia śluzówki ściany dolnej zatoki klinowej lewej. Kompleksy ujściowo-przewodowe niedrożne. Przegroda nosa ustawiona w linii posrodkowej. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Dostałam skierowanie na ponowna operacje zatok, ale nie wiem czy warto. Operacje miałam wykonywana w wieku 19 lat, teraz mam 20, w wieku 18 trafiłam na oddział gdzie mialam wykonywana punkcję obu zatok szczękowych po 2 razy na stronę

Nie wiem gdzie mieszkasz, nie wiem gdzie wykonywana była ta operacja, nie znam TK zatok z przed operacji, nie widzę TK zatok obecnego, niczego nie wiem. Weź te wszystkie papiery i płyty CD TK zatok i przyjedź. Może pomogę?