Czy warto zastosować Polyvaccinum mite u dziecka?

Dzień dobry. Proszę o poradę. Syn 4 lata ma ciągle nawracający katar, który przechodzi w oskrzela . w badaniach na wymaz z nosa wyszło ze ma HAEMOPHILUS INFLUENZAE oraz MORAXELLA CATARRHALIS. dostał na te bakterie antybiotyk Zinnat. teraz znowu złapał przeziębienie i Pani doktor rodzinna poleciła nam szczepionke do nosa Polyvaccinum mite . chciałabym się dowiedzieć czy jest skuteczna i czy warto ją wykupić? pozdrawiam

dziecko niema.alergii?? ktoś w rodzinie nie ma??? może to jest alergia tak łatwo infekcje są w oskrzelach?? podejrzana sprawa . może trzeba zrobić badania krwi ige swoiste panel wziewny 0 alergenów i jak coś wyjdzie to lepiej alergię leczyć??? wtedy dziecko przestanie tyle chorować proszę się nad tym zastanowić ...

w razie czego jestem na darmowym portalu www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre codziennie 24 h doradze . pozdrawiam Tomasz grzelewski alergolog pediatra.