Czy wezwanie na badania do genetyka może świadczyć o chorobie dziecka?
Witam! Mam 35 lat. Jestem w 13 tyg.ciazy. Wynik z usg chyba dobry oprocz tego ze "kosc nosowa watpliwa". Lekarz tlumaczyl ze dziecko bylo zbyt ruchliwe. Dzis dostalam tel.aby zglosic sie na badania do genetyka poniewaz badania z krwi sa nieprawidlowe. Czy to moze oznaczac ze dziecko jest chore? Blagam o wyczerpujaca odpowiedz! Tak bardzo sie boje!

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Nalezy wykonać diagnostyke . Bez oceny wyników można jedynie zgadywać