Jak skutecznie leczyć półpasiec u dziecka?

witam Corka zachorawala na polpasiec. dostala antybiotyk. Ma 13 lat. Zdrowo sie udzywia jest aktywna fizycznie. Cierpi nam migreny ale od jakiegos roku nie sa one tak czeste jak wczesniej. Teraz 1-2 w miesiacu wczesniej kazdego tygodnia ok 3 dni. Jest blada i czesto ma siniaki. Czesto ma w nocy koszmary, budzi sie kilka razy kazdej nocy, czasmi krzyczy przez sen i nie moze sie wybudzic. Martwie sietym polpasccem. Do jakiego lekarza specjalisty powinnam sie udac, jakie badania wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza pediatry i jak sadze nalezy wykonać diagnostyke w kierunku zaburzeń odporności