Półpasiec a wyniki badania krwi i moczu

Witam.Mam 30 lat. Niecaly miesiac temu skonczylam brac biseptol gdyz wykryto w posiewie pochwy morganelle morgani. Od wczoraj choruje na polpasiec ale jeszcze tego nie wiedzac robilam dzien wczesniej zanim sie dowiedzialam wyniki badan troche mnie niepokoja.Badanie krwi leukocyty 12,9 Neutrofile 9,26 i drugie neutrofile 71,9eozynofile 0,06 a drugie0,5. Mocz metny. Dodam ze ten polpasiec jest z tylu na karku w dziwnym miejscu i chrostek jest pare. Czy te wyniki sa bardzo zle? Boje sie bardzo.

Aleksander Ropielewski

Nie są to wyniki bardzo niepokojące w sytuacji którą Pani opisała. Odpowiadają stanowi klinicznemu.