Glukoza poniżej normy i wyniki badań krwi

Witam, odebralam dzis wyniki badan i troche sie martwie, gdyz glukoza wyszla ponizej normy 69mg/dl, EO% 0,8%, BASO 0.1, PDW podwyzszone 15.8 fl, oraz MPV ZANIZONE BO 8.2 fl Bardzo prosze o jakokolwiek pomoc i odpowiedz

Proszę się nie denerwować, ale po wyjaśnienia iść do lekarza rodzinnego. Bez podstawowych danych (np. masa ciała, otyłość brzuszna) trudno odpowiedzieć na Pani pytania. Przesłanie wyrwanych z morfologii wyników nie daje podstaw do interpretacji,; podane nie wyglądają na zatrważające.