Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po tabletkach Cilest a możliwość odstawienia

mam wielką prośbę o odpowiedź. brałam tabletki lesinelle i pani dermatolog przepisala mi cilest wiec skonczylam opakowanie lesinele i zaczelam brac cilest w tym miesiacu wziełam 8 tabl ale bardzo zle sie po nich czuje mdłości naczynka zaczynaja pekac i do tego taki ból nóg ze nawet tabletki diohespan nie pomaga i mam pytanie czy moge je odstawic i brac lesinelle czy musze skonczyc to opakowanie cilestu? nie mam mozliwosci teraz iść do swojego ginekologa ;/ bardzo proszę o pomoc
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Szanowna Pani!

Proszę od razu odstawić Cilest, pojawi się krwawienie z odstawienia.
Zanim wróci Pani do lesinelle,wobec objawów jakie Pani podała, należy wykonać badanie
parametrów krzepnięcia!

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy