Złe samopoczucie po tabletkach Cilest a możliwość odstawienia

mam wielką prośbę o odpowiedź. brałam tabletki lesinelle i pani dermatolog przepisala mi cilest wiec skonczylam opakowanie lesinele i zaczelam brac cilest w tym miesiacu wziełam 8 tabl ale bardzo zle sie po nich czuje mdłości naczynka zaczynaja pekac i do tego taki ból nóg ze nawet tabletki diohespan nie pomaga i mam pytanie czy moge je odstawic i brac lesinelle czy musze skonczyc to opakowanie cilestu? nie mam mozliwosci teraz iść do swojego ginekologa ;/ bardzo proszę o pomoc

Szanowna Pani!

Proszę od razu odstawić Cilest, pojawi się krwawienie z odstawienia.
Zanim wróci Pani do lesinelle,wobec objawów jakie Pani podała, należy wykonać badanie
parametrów krzepnięcia!

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka