Ominięcie przedostatniej tabletki antykoncepcyjnej

Witam, ominęłam jedną tabletkę antykoncepcyjną.Mianowicie nie wziełam tabletki w czwartek , a ostatnią tabletkę brałam w piątek, teraz jest wtorek i mam miesiaczkę i właśnie dziś się dopiero zorientowałam ze ominęłam tą tabletkę, co mam teraz zrobic?pozdrawiam

Szanowna Pani!

Proszę nic nie robić.Typowo rozpocząć kolejne opakowanie tabletek.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka