Zmiana charakteru okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, tabletki antykoncepcyjne odstawiłam na koniec grudnia, w styczniu miałam krwawienie z odstawienia, w lutym miesiaczka opóźnila mi sie o 5 dni, niestety teraz opóźniła sie o 20 dni i nie jest ona normalna tylko wodnista i blada. Czy to normalnne po odstawieniu tabletek?

Szanowna Pani!

Wydaje mi się, że powinna udać się Pani do ginekologa,gdyż takie objawy nie są prawidłowe.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka