Nieustające krwawienie przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Mam podobny problem z krwawieniem miesiaczkowy. Przyjelam juz 6 tabletke i okres nie ustaje. Wczesniej baralam juz te same tabletki antykoncepcyjne_Jasminelle i bylo wszystko dobrze. okres trwal przewaznie okolo 4 dni. Bralam te tabletki 10lat. od zeszlego roku juz ich nie biore tylko uzywam prezerwatyw. Teraz wypadal mi okres na slub i pomyslalam ze wezme tabletki zeby uniknac. No i do tego codziennie conajmniej raz dziennie mam skrzeby krwi. Co sie dzieje?

Szanowna Pani!

Przy rozpoczęciu pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych po przerwie,może przez cały cykl wystapić plamienie-niestety.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka