Krwawienie po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej w trzecim tygodniu

witam pominęłam tabletke w 3 tyg.nie przyjelam dwoch na raz nastepnego dnia tylko jedna o normalnej porze. po dwóch dniach wystapiło krwawienie (5 dni za wczsnie). czy powinnam dalej przyjmować tabletki do konca opakowania i kolejne opakowanie zaczac bez robienia przerwy czy zjesc tabletki do konca zrobic przerwe bo okres juz mam a nastepne opakowanie przyjac po 7 dniach przerwy? pati

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zapoznać się z ulotką tabletek antykoncepcyjnych. Bez podania ich nazwy nie mogę nic więcej powiedzieć.