Stosowanie tabletek Madinette a pominięcie dwóch z nich

Szanowny Panie Doktorze, przyjmuję tabletki Madinette od 5 miesiecy. Wcześniej już zażywałam tabletki antykoncepcyjne. w Czwartek powinnam wziac tabletke z blistra, niestety nie przyjelam jej i nie przyjelam jej rowniez dzisiaj w piatek. czy mogę te tabletki zaczac od nowa brac w poniedziałek? czy powinnam robić jakąs przerwę lub czy jeśli wykupię je jutro, mogę przyjąć ją jutro? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Witam,
zachęcam do przeczytania ulotki, w której napisane jest co należy zrobić w danym tygodniu pominięcia dwóch tabletek.
Nie napisała Pani, które tabletki pominęła.

Raczej należałoby przyjąć to opakowanie do końca i nie robić przerwy przed kolejnym.

pozdrawiam