Pominięcie drugiej tabletki w trzecim tygodniu stosowania

witam. pominelam druga tabletke w trzecim tygodniu, (pigulki Vibin) ale przyjelam ja po uplywie 19 godzin od normalnej pory przyjmowania. piec dni po pominietej tabletce (wczoraj) mialam pelny stosunek. dzisiaj zaczynam tabletki placebo. jak duze jest ryzyko ciazy ? co powinnam zrobic ? z gory serdecznie dziekuje.

Szanowna Pani!

Ryzyko ciąży nie wzrasta-myślę ,że nie ma Pani powodu do niepokoju.Proszę nic nie zmieniać, brać tabletki tak jak dotychczas.

Z poważaniem
katarzyna Lewicka