Czy wgłębienie na czole mogło powstać na wskutek porażenia prądem?

Witam mam ryse na czole malutkie wglembienie pionowe od lini wlosowej w dół w ogolice brew na samym sierodku niedawno parazil mnie prond czy to jest tego pszyczyna.Proszę o pomoc

Na podstawie samego opisu nie jest mozliwe okreslenie przyczyny powstalych zmian. Prosze o skonultowanie opisanych zmian z lekarzem, ktory wdrozy odpowiednie postepowanie.