Czy wodnisty śluz oznacza dni płodne?

Witam, mam 19 lat i mam taki problem, mianowicie okres dostałam 07-02-2011r. skończył się 11-02-2011r. Dwa dni później kochałam się ze swoim chłopakiem z zabezpieczeniem 3 krotnie (prezerwatywy) z czego żadna nie pękła. Mój chłopak sprawdził kilkukrotnie, najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że podczas stosunku miałam wodnistą mętną wydzielinę, dosłownie ze mnie "ciekło" oraz słabo się czułam po stosunku. Proszę tego źle nie zrozumieć, ale następnego dnia też źle się czułam, 2 dni później tzn. teraz mam białą wydzielinę. Nie wiem co o tym myśleć, 2 dni po okresie dni płodne i to 2-dniowe? Czy jest to możliwe? Czy możliwe jest bym zaszła w ciąże, gdyż owy wodnisty śluz z tego co zmalałam w internecie oznacza dni płodne, czy może przesadzam i jest to normalne? Dziękuje za konkretną odpowiedź, mam nadzieje że napisałam to w miarę zrozumiale, oraz przepraszam jeśli napisałam jakieś głupoty, ale naprawdę jest to dla mnie dziwne zwłaszcza, że nigdy tak nie miałam!

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do wydzielania się większej ilości śluzu. Natomiast jeżeli wodnisty śluz utrzymuje się przez parę dni może to oznaczać dni płodne.
Ryzyko ciąży w Pani przypadku jest małe. Nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy. Jednak dla pewności po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam