Czy wstrzymać się z seksem, by samoistnie się zagoiło?

Witam, Po stosunku płciowym zauważyłem rany na skórze pokrywającej zołądź. Pieczę i trochę krawi. Nalezy to posmarować czy wstrzymac się z seksem by samoistnie się zagoiło?

Sądzę, że w Gdańsku nie powinno być problemu z dostępem do właściwego specjalisty.

Pozdrawiam Świątecznie. JW, blog seksuologia.com, Poznań, 12/17.