Czy wszystko rozwija się prawidłowo?

Katarzyna 38lat-proszę o interpretacje wynków USG-25tc.BPD-66,8 OFD-69,8 HC-214,6 ASD-48,7 AID-65,9 AC-182,0 FL-44,0 CorBPD-60,7 niepokojące jest to że na moje pytanie-czy wszystko rozwija sie prawidłowo-pani doktor odpowiedziała że "dziecko żyje"-zanzaczam ze żadne badania prenatalne mimo wieku nie zostały mi wykonane-gdy o nie poprosiłam otrzyałam taka sama odpowiedz-przecież dziecko żyje....niestety mieszkam w małej miejscowości i na nfz skazana jestem na ta lekarkę.....

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do innego lekarza możliwie najbliżej miejsca zamieszkania