Jaka jest interpretacja wyniku USG w 25. tygodniu ciąży?

Mam 38lat i jestem w 25tc. wczoraj poprosiłam o wyniki pomiarów usg- gdyż lekarz nie informuje mnie o tym czy ciąża przebiega prawidłowo-oto one:BPD-66,8 OFD-69,8 HC-214,6 ASD-48,7 AID-65,9 AC-182,0 FL-14,0 CorBPD-60,7 waga 660g nie znam się na tym lecz te rozbieżności są dość duże -czy to normalne? .Mam stwierdzoną cukrzycę ciążową i jestem na insulinie 32j na noc.oraz dieta

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna rozmowa z lekarzem prowadzącym ciąże lub zmiana lekarza . Konieczne zapoznanie się z całymi wynikami a nie tylko pomiarami