Czy wymiary główki płodu są nieprawidłowe?

Miałam wykonywane usg w 32 3 tygodniu ciąży. Wszystkie pomiary są w wieku ciąży, oprócz główkowych. Bpd wynosi 8.26cm co daje 33w2d, natomiast Hc 26.49cm 28w6d. Ofd(hc) wynosi 8.54cm. Wskaźnik główkowy CI 96.71, w nawiasie normy (70.00-86.00). Lekarz mowił że wszystko jest ok. Martwi mnie różnica między bpd A hc, prawie 5tygodni! Wyniki zawsze były w normie. Waga przybliżona dziecka z usg to 1950g. Ostatnie wykonywane usg było w innym gabinecie przez innego lekarza, wtedy Hc wynosiło 26.25cm - 28w4d. Czy jest możliwe że lekarz źle zmierzył obwód główki? Dlaczego bpd jest dobre A hc aż tyle mniejsze?

to są pomiary bardzo orientacyjne, najważniejsze aby wzrost tych parametrów był symetryczny. Płód podczas badania się rusza, stąd możliwe są nieścisłości w pomiarach