Czy wynik 17 progesteronu w 21. dniu cyklu jest prawidłowy?

Progesteron _proszę mi powiedzieć czy wynik 17 progesteronu w 21 dniu cyklu jest prawidłowy. Lekarz wysłał mnie na badanie i zaznaczył ,że jeśli będzie poniżej 18 mam brać 2 x dziennie luteina ,jednak nie powiedział kiedy ją należy brać w jakim dniu cyklu .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę skontaktowac się z lekarzem prowadzącym leczenie. Bez podania norm nie można określic prawidłowości wyniku. A bez poznania wywiadu medycznego pacjentki nie można zalecic odpowiedniego przyjmowania luteiny.