Czy wynik badania USG układu moczowego jest prawidłowy?
Czy jest prawidłowy wynik badania USG układu moczowego - masa około 32 g. gruczołu krokowego mam 68 lat PSA O,74

MĘŻCZYZNA, 68 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a coś więćej ? czy to cały opis badania? jakie normy w danym laboratorium co do PSA?