Czy wynik beta-hCG jest wiarygodny?

czy bhcg19 dni jest wiarygodna?zakresy sa poodane od 3 tc(5.8-71.2) zbliżenie było w 24 i 25 dc(29i30.07). 6 .08 miałam dostać okres. wiec od 9 do 11.08 brałam luteine 50 pod jezy, 4 razy na dobe. 13 wystapiło pamienie, ktore trwało do 19.08. 18 zrobiłam bhcg, byloto 19 dni po zblzieniu. Dziś 17 dc (wywolanego luteina0 a szyjka twarda, mam duzo bialego sluzu, był rozciagliwy, teraz sie rwie. Temeratura nie wzrasta. Boli mnie glowa, krwotoki z nosa. wargi , piersi od 6.08 narzmiale, nie bola

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie poziomu betaHCG we krwi wykonane po 19 dniach od stosunku należy uznać za wiarygodne.