Wynik beta-HCG 19. dni po zbliżeniu a ryzyko ciąży

03.04 było zbliżenie. okreszjawił się 3 dni wcześniej. (16.04) a powinna(19.04) Krwaw wyglądało następująco. W 1 i 2dc takie średnie krwawienie 2dc/3dc nie było nic; a 3 dc było mało; bardzo mało krwi. 3/4dc jedna duża kropka. 4 dc od przedpoludnia do popoludnia średnie krwawienie, 4/5 dc kropka, 5 dc kropka. Po 19 Dniach od zbl. Bhcg 0.2. Ale zakresy sa od 3 tygodnia ciąży 5.3-5.8. a ja jestem zaledwie 19 dni po zblizeni(6dc). Dlaczego teraz 0.2? zawsze bylo <0.1. . Endometrium 5 mm. Ciąża?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Poziom 0,2 mieści się w granicach błędu laboratoryjnego. Proszę powtórzyć badanie za kilka dni. Jeśli nie dojdzie do wzrosty poziomu hormonu, oznaczać będzie to, że nie jest Pani w ciąży.