Czy wynik bhCG 115,39 mIU/ml oznacza ciążę?
Mam 34 lata.nie rodziłam,nie poroniłam, brak problemów zdrowotnych.Ostatni okres 22.08.2017po czym od 1.09starania o dziecko. 20.09 badania beta hcg - wynik 82,89 mIU/ml. Ginekolog, ale na usg jeszcze nic nie było widać.Okresu dalej brak,jedynie czuje jakby pobolowenie w podbrzuszu od 2 tygodni na samym środku, to takie podobne jakbym miała dostać okres, ale jednak to nie to samo.Kolejne beta hcg 25.09 -115,39 mIU/ml. Czy mam się obawiać ciąży pozamacicznej?czy to może być coś innego?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wynik wskazuje na zbyt małym przyrost beta hcg konieczna ponowna wizyta u ginekologa i ocena Ew można jeszcze raz powtórzyć poziom beta hcg