Czy wynik bhCG 115,39 mIU/ml oznacza ciążę?

Mam 34 lata.nie rodziłam,nie poroniłam, brak problemów zdrowotnych.Ostatni okres 22.08.2017po czym od 1.09starania o dziecko. 20.09 badania beta hcg - wynik 82,89 mIU/ml. Ginekolog, ale na usg jeszcze nic nie było widać.Okresu dalej brak,jedynie czuje jakby pobolowenie w podbrzuszu od 2 tygodni na samym środku, to takie podobne jakbym miała dostać okres, ale jednak to nie to samo.Kolejne beta hcg 25.09 -115,39 mIU/ml. Czy mam się obawiać ciąży pozamacicznej?czy to może być coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zbyt małym przyrost beta hcg konieczna ponowna wizyta u ginekologa i ocena Ew można jeszcze raz powtórzyć poziom beta hcg