Czy wynik guza oznacza nowotwór?

Witam, mam 23 lata i wykryto u mnie po prawej stronie guz torbielowatość lity jajnika. Wymiary 8,35 na 5,56cm. Po stronie lewej torbiel wielokomorowa 6,07 na 5,18cm. Wykonałam test Roma i wyniki to Ca-125 52,43 U/ml HE4 56,3 pmol/l czy to oznacza nowotwór? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i dalsza diagnostyka, jaki wynik ROMA?