Czy wynik synka nie jest zbyt niski?

Witam! Robiłam 3,5 letniemu synowi badanie moczu i glukozę na czczo ze względu na podkrążone oczy. W tym czasie mial tez infekcje katar kaszel. Wyniki z moczu w normie.Ph 5,5 , ciężar 1,021 kg/lPozostałe wartości w normie. Natomiast glukoza 66,00 mg/dl (70,00- 99,00).Czy wynik nie jest zbyt niski.Krew ppbierana z palca przy duzym jego stresie i dość późno bo o 9.30 na czczo. Czy podkrążone oczy moga byc związane z infekcja? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim proszę zgłosić się z dzieckiem do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć