Czy wyniki badań na tarczycę są prawidłowe?

Witam Mam 25l. Jestem kobieta robiłam badania na tarczycę i chce sie dowiedziec czy moje wyniki są prawidłowe? TSH 3 generacja- 1.68 uIU/ml FT 4- 1.3 ng/dl P/c anty- TPO- 10.4 IU/ml Proszę o odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wartości referencyjne badań laboratoryjnych zależą od laboratorium wykonującego oznaczenie. Jeśli przyjąć ogólne normy, Pani wyniki są prawidłowe. Pozdrawiam.