Czy wyrwanie zębów pod narkozą jest bezpieczne?

Wyrywanie zębów pod narkoza. Niestety okazało się że mam do wyrwania 4 ósemki i 3 dziewiątki (o zgrozo:() jestem w Holandii i chirurg szczękowy zaproponował wyrwanie wszystkich pod narkoza. Przed zabiegiem będę miała wizytę u anastezjologa i chirurga. Czy to bezpieczny zabieg? Dodam że panicznie boję się dentystów i samo przejście koło gabinetu mnie przeraża :/

Należy rozważyć czy są wskazania do usunięcia zębów zatrzymanych (siedem zębów) podczas jednego zabiegu.Im większy zabieg tym większe ryzyko powikłań,o których z pewnością zostanie Pani poinformowana.