Jakie warunki muszą być spełnione, by podjąć się leczenia zębów pod narkozą?

Witam serdecznie. Jakie warunki muszą być spełnione, by podjąć się leczenia zębów pod narkozą? Panicznie boję się dentysty, a do tego dochodzi wstyd co do stanu mojej jamy ustnej i pokazania tego stomatologowi. Chcę wyleczyć kilka zębów podczas jednej wizyty oraz pozbyć się pozostałości po niektórych nieleczonych zębach co będzie z pewnością ciężkim zadaniem. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Obecnie narkoza jest coraz szerzej dostępna w leczeniu. Należy udać się do gabinetu, gdzie jest możliwość leczenia w narkozie, wtedy lekarz podczas konsultacji wyjaśni jak będzie wyglądała narkoza w tym konkretnym przypadku.
Narkoza jest jednym ze sposób leczenia w przypadku silnej dentofobii. Jeśli jest możliwość leczenia bez narkozy, zawsze jest ona polecana. Obecnie w nowoczesnych gabinetach leczenie jest bezbolesne, więc może się okazać, że narkoza nie będzie wcale potrzebna.