Jak wygląda takie leczenie zębów pod narkozą?

Witam. Od 8 lat choruje na nerwice lękową, przez co bardzo boję się także wizyt u dentysty. Nie boję się bólu który ewentualnie lekarz może zrobic, ale samej wizyty. Nie mam dziur w zębach, ale coś już zaczyna się dziać niedobrego ze wszystkimi zębami, jedynki górne u mnie to korony które zostały założone prawie 10 lat temu po wypadku, do tego mam wyrwana górna 4, zeby mam krzywe, zolte- obrzydliwe. Chciałabym je wyleczyć od razu, przez moja chorobę to nie możliwe chodzić do dentysty ileś czasu, wiem że po paru wizytach nie będę chciała tam pójść. Stąd moje pytanie tutaj, jak wygląda takie leczenie "od razu" pod narkoza, czy jest możliwość wymiany plomp, wymiana koron z przodu od razu? Nie mam nic do usunięcia. Jaka mniej więcej może być cena, jak to wygląda marki za w Polsce? Pomocy! :( jest mi strasznie wstyd się uśmiechać

Witam,

zachęcam do podjęcia terapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym w celu leczenia lęku przed dentystą, czyli dentofobii.
Pozdrawiam serdecznie