Jaka ilość zębów może być wyleczona pod narkozą w jednym czasie?

Chciałbym się dowiedzieć, jaka ilość zębów może być wyleczona pod narkozą na raz? Obecnie mam jakieś 10 m zębów w bardzo złym stanie, same dziury i jakieś ułamane. Normalnie poszedłbym do dentysty normalnie, ale to jest niemalże niewykonalne w normalny sposób. Jak dziecko miałem bardzo traumatyczne przeżycie, wyrywany ząb na żywca na dodatek 2x, bo się złamał na pół, bo była ropa, od tamtej pory już w gabinecie nagle mdleje, choć wiem, że nie powinienem się bać.

W ciągu jednego znieczulenia mogą być leczone wszystkie zęby. Wszystko zależy od rodzaju leczenia, przymiarek zgryzu itd. Z reguły w trakcie takich procedur zęby są raczej usuwane, niż leczone. W Pana przypadku powinien Pan porozmawiać i ustalić zakres zabiegu ze stomatologiem, który ma to wykonać.

Witam! Odpowiem od strony anestezjologicznej - znieczulenie powinno trwać tak długo, żeby operator mógł wykonać zabieg, więc ilość zębów jest tutaj pomijalna. Wszystko zależy od sprawności operatora.
Pozdrawiam.