Czy można wyleczyć wszystkie zęby na raz pod narkozą?

Witam, mam zęby w kiepskim stanie, bardzo słąbe. Psują mi się mocno. Dużo leczenia, 3 ósemki do wyrwania. Sporo pracy. Nie jestem osobą cierpliwą, dlatego interesuje mnie wyleczenie ich wszystkich za jednym razem, najlepiej pod narkozą. Obudzić się ze "zrobionym" uzębieniem. Jak to w naszym kraju wygląda? Czy są kliniki zajmujące się takimi dłuższymi zabiegami? Jak wygląda koszt? Sama narkoza ile kosztuje? Będe wdzięczna za odpowiedź specjalistów

Poza tym znieczulenie ogólne do leczenia zębów to nie jest dobry pomysł , nigdy nie jest się w stanie zrobić takiego leczenia porządnie i zgodnie ze wszystkimi procedurami , no i oczywiście istnieje ryzyko powikłań znieczulenia ogólnego , które chyba nie są warte leczenia zębów

W zależności od ilości pracy można przeprowadzić kompleksowe leczeni na jednej lub kilku sesjach w narkozie. Zabieg w narkozie może trwać kilka godzin i przez ten czas można naprawić dużo zębów. Niezbędna jest konsultacja i wykonanie RTG panoramicznego oraz zaplanowanie całego leczenia.

Bez zbadania Pani trudno orzec. Zalezy jak dużo zębów jest do leczenia, jak zaawansowana jest próchnica, czy wymagają leczenia kanalowego czy tylko opracowania i wypełnienia ubytków. Do tego jeszcze 3 ósemki do usunięcia...
Proponuję udać się na konsultację do gabinetu majacego w swojej ofercie leczenie w znieczuleniu ogólnym. Tam uzyska Pani odpowiedź na wszystkie pytania.
Konsultacja do niczego Pani nie zobowiązuje.