Czy z moją ciążą będzie wszystko w porządku?

Staramy się z mężem o dziecko, poprzednia ciąża puste jajo wykryte w 8tyg. Okres od poronienia farmakologicznego (zabieg byl nie potrzebny) miałam normalnie. Dziś spóźnia mi się już 14 dni. Zrobiłam wczoraj hcg wynosiło 5.46. Test robiłam przed wczoraj było widmo kreski, dziś czyli 48 h od poprzedniego testu, tak samo widmo kreski mega slabiutka. Bardzo się denerwuje czy to jest możliwe że będzie ok? W piątek pójdę powtórzyć hcg ale czy to jest możliwe że 14 dni po dacie okresu dopiero pojawił się mały znak hcg?

Tak niski wynik betaHCG na razie nie świadczy o ciąży. Gdy miesiączka nadal będzie się opóźniać, trzeba powtórzyć wynik. Natomiast pęcherzyk ciążowy zwykle widać w USG gdy betaHCG jest od 1000 mIU/ml.