Czy z zastrzykiem wstrzyknąłem sobie szkło?

Witam okolo poltora roku temu zrobilem sobie zastrzyk z testosteronu, w lewy barek, po zastrzyku byl caly siny az czarny, poczas przelamywania ampulki ze srodkiem ukryszylo sie troche. I ja ta zawartosc co zostala wstrzyknalem możliwe ze byly tam kawalki szkla i te kawalki moga sie dostac teraz do serca ? Uzylem igly 0.7, czasami odczuwam klucie w sercu i w lewej gornej czesci klatki piersiowej czy to moze byc przez to ? Pozdrawiam serdeczne i prosze o odpowiadz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć