Czy zapalenie nerwu wzrokowego może objawiać się łagodnie?

Zapalenie nerwu wzrokowego - czy może się objawiać łagodnie i przez długi okres czasu ? Zazwyczaj regularnymi objawami jest ból gałki ocznej, podwójen widzenie itd. Czy może objawiać się jednak łagodnie ? Przy patrzeniu na biel widzę menty w oku. Poza tym nie są zauważalne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest diagnostyka . Proszę koniecznie udac się do lekarza okulisty . Sadze ze to wizyta dosyć pilna