Czy zmiany zwyrodnieniowe mogę czuć się tak, jakbym miała nerwicę?

Mając torbiele pionowo korzeniowe 22×14 ×14 I 16×14×13niewielka wypuklina zmiany zwyrodnieniowe mogę czuć się tak jak bym miała nerwicę wiecznie zmęczona bóle pleców rąk nogi zdrŕtwiałe

Lek. Tomasz Budlewski

a gdzie dokładnie są opisywane torbiele? wskazana konsultacja neurologa.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.